Vytisknout tuto stránku

Vrh F (15.5.2014)

Tento vrh byl speciální, protože rodila naše Ájuška - jediná z bubulích odchovanců, která zůstala doma a plní hlavně roli maskota, protože barevně do mých plánů moc nezapadá. A potvrdila to i svými miminky, protože jim všem nadělila oranžovou, i když má vlohu pro zesvětlení. Chtěla jsem vědět jakou - a nedozvěděla jsem se to.

Miminka přišla na svět 67. den březosti. Už dopoledne si Ája vyhloubila v podestýlce jamku a pořád se v ní vrtěla, ale rodit začala až po sedmé večer. Vše bez jakýchkoliv problémů, Ája je šikulka! U porodu jsem k mojí radosti (a klidu) byla, ale protože mi stávkoval foťák, natočila jsem ho tentokrát na video. Tak třeba se k tomu jednou dostanu, abych ho dala na web...

Ája den před porodem vážila 1056 g, podle bříška jsem odhadovala nejdříve jen dvě a s blížícím se porodem už tři miminka, takže jsem to nakonec uhodla. Povedl se jeden roztomilý teddík a jen jedna samička, která je zato hodně podobná trojici kluků z vrhu A - tedy Ájiným bráškům. Nejstarší a nejmenší z vrhu je solídek po tatínkovi.

 

Matka: Ája Bubula, hladké ATG, béžová-zlatá s bílou
Otec: Piff z Aldringenu, US teddy, solid aguti skořicová - bílá

1,0 Fíkus Bubula - hladké ATG, solid aguti oranžová s oranžovou, PV 82 g (V NOVÉM DOMOVĚ - O.Š., Ostrava)
0,1 Fanta Bubula - hladké ATG, čokoládová s oranžovou, PV 87 g (V NOVÉM DOMOVĚ - M.S., Brno)
1,0 Ferda Bubula - US teddy, oranžová s čokoládovou a bílou, PV 91 g (V NOVÉM DOMOVĚ - O.Š., Ostrava)