Vytisknout tuto stránku

Prodej

Podmínky prodeje

Prodávat živá zvířata, navíc taková, která jste viděli čtyři týdny vyrůstat pod pečlivým dozorem jejich maminky, není úplně snadné. Záleží mi na tom, aby od nás odcházející morčátka našla dobrý a trvalý domov. Věnujte prosím pozornost následujícím podmínkám prodeje:

  • Morčata prodávám výhradně jako mazlíčky nebo do chovu. Ne jako krmivo, ne jako hračku!
  • Mláďata jsou připravená k odběru ve věku 4-5 týdnů při hmotnosti minimálně 250 g. Pokud si je rezervujete krátce po narození, nebojte se mě kontaktovat i v průběhu tohoto období a přeptat se na aktuální stav nebo fotografie. Zájem z Vaší strany ocením.
  • Rezervace z Vaší strany je ZÁVAZNÁ a požaduji zaplacení ZÁLOHY ve výši 50 % z ceny morčátka. Pokud rezervaci z važných důvodů musíte zrušit, dejte mi o tom prosím neprodleně vědět - záloha je v tomto případě nevratná. Nechcete-li platit zálohu, můžete si morčátko odebrat samozřejmě také, pokud je aktuálně volné - nemohu Vám ho rezervovat.
  • Morčátko Vám předám zdravé, preventivně ošetřené proti parazitům a v nejlepší kondici.
  • O ceně nesmlouvám. S dopravou mimo Ostravu Vám můžu vyjít vstříc buď zadarmo, nebo za příspěvek i s pomocí třetí osoby. Ostravsko, příp. směr Olomouc, Brno, Praha, Liberec... zeptejte se, třeba najdeme řešení. Můžu morčátka poslat i prostřednictvím spolehlivého zvířecího kurýra, který objíždí prakticky celou republiku. V ostatních případech si kupující zajišťuje dopravu sám.
  • Neprodám morče dětem do 16 let bez osobního nebo telefonického rozhovoru s rodičem.
  • Morče neprodám do společnosti králíka. Zvažte ale pořízení morčecího společníka stejného pohlaví - odběr dvou morčátek zvýhodním, ale morčátko Bubula samozřejmě uvítá i kamaráda s jiným příjmením a nebo neurozeného původu :-).
  • Budu velice ráda, pokud mi v budoucnu dáte vědět, jak se našemu odchovanci daří v novém domově. Jako majitelé morčátka Bubula se na mě můžete také kdykoliv obrátit, pokud si s něčím v chovu nebudete vědět rady.
  • V žádném případě si nepřeju, aby mí odchovanci skončili v krabici někde u popelnic a nebo v inzerátu "daruji i jako krmení pro hada". Přečtěte si článek "Před pořízením" a vemte prosím na vědomí, že pokud si koupíte morče, přebíráte tím na sebe zodpovědnost za jeho spokojený život. V nouzových případech, pokud se o zvířátko nemůžete postarat, dejte mi o tom prosím vědět a pomůžu Vám najít řešení.
  • Buďte tak hodní a při komunikaci se podepisujte. V opačném případě nebudu reagovat.

Pokud projevíte zájem o morčátko z CHS Bubula, vyjadřujete souhlas s těmito podmínkami.
Kontaktujte mě prosím zde.

-------------------------------------------

Aktuální nabídka

Už žádná miminka na prodej nejsou a nebudou!

Upřednostním toho, kdo má zájem o DVA SOUROZENCE SPOLEČNĚ (stejného pohlaví) a nebo shání jednoho prcka DO SPOLEČNOSTI svého morčátka. V případě samečků odcházejících k jinému parťákovi doporučuji, aby mezi nimi byl dostatečný věkový odstup. (U brášků to pochopitelně není nutné, tam problém nebývá.) Pokud máte pochybnosti ohledně soužití morčat, ráda poradím. Morčata jsou společenská zvířata a nemají žít sama. Upozorňuji Vás, že na samotku morče neprodám.

 

 

 

-------------------------------------------

Příjmy z prodeje miminek se snažím vracet ne svým morčatům, která na sebe vydělávat opravdu nemusí, protože jsem si je pořídila s vědomím (nejen) finanční zodpovědnosti za ně a jsou mojí radostí. Snažím se aspoň takto pomáhat zvířatům s mnohem pohnutějším osudem. Za rok 2013 a 2015 jsem podpořila ostravskou Nadaci na pomoc zvířatům.
Útulek Ostrava