Vytisknout tuto stránku

Z nových domovů

Pokud máte morčátko z CHS Bubula, budu ráda, když mi občas dáte vědět, jak se mu daří, případně zašlete fotku.

 

Růža Bubula a Sága Bubula, přejmenovaná na Rozárku, našly domov v Přerově u moc sympatyckých majitelek. Zatím si vyjasňují, kdo bude šéfovat - Růža je starší, ale od narození droboučká, takže se už situace začíná obracet a Sága/Rozárka bude přebírat velení :-) (listopad 2015):

Obě samičky dělají prý velkou radost - a při pohledu na jejich snímky tomu věřím, moc jim to sluší a vypadá to, že spokojenost panuje na obou stranách. Pošťuchování už ustalo a mezi holkami panuje příměří a když jsou oddělené, volají se a hledají. (prosinec 2016):

Terka a Týna, dvě sestřičky z posledního vrhu, našly společný domov v Brně. Podle fotky je vidět, že jim nic nechybí a rostou do krásy - ale jsou to prý pořád rošťandy :-). Týna je hodně podobná mamince Wiki. (květen 2016):

Rumcajs Bubula, čoko-krémový harlekýn, bydlí u mladé šikovné chovatelky v Ostravě-Porubě. (říjen 2015):

Tak Rumík prý krásně roste a dokonce se naučil dělat "kolečko" za kousek papriky :-) (leden 2016):

Míša Bubula, nejdrobnější benjamínek z vrhu M, odcestoval do Žimrovic na Opavsku. Má moc krásné bydlení, určitě se bude mít dobře! (únor 2015):

A tady už má Míša kamaráda, hurááá :-). Je to střapatý Zeedee z CHS Plamínek (březen 2015):

Na nových fotkách je vidět, že Míša je krásné (už mu spadly uši :-)) a spokojené morčátko s nejlepší péčí. Se Zeedem jsou moc pěkná dvojka.(květen/červen 2015):

Míša a Zeedee tvoří nerozlučnou dvojku a je vidět, že je o ně krásně postaráno. Z takových snímků mám radost, žádné znuděné či vystrašené morčátko někde v koutě a o samotě! (září 2015):

Mája Bubula, která u nás zůstala o maličko déle a čekala, až se jí narodí kamarádka, nakonec odcestovala do Staré Vsi u Přerova sama, protože Ája nespolupracovala a porodila jen chlapečky :-). Ale šla do moc milé rodiny a dostala kamarádku odjinud, která je s ní na fotkách a jmenuje se Mia (duben 2015):

Monty Bubula bydlí v Rožnově u rodiny Hábových, kde už dříve žil náš Auvajsek. Teď tam má staršího kamaráda Rubínka. Podle fotek to vypadá, že si kluci rozumí a běhají po bytě jako vláček :-).(únor 2015):

Macík Bubula je doma v Palkovicích - na fotkách vypadá smutně, ale slečna mu prý pořídí kamaráda... uvidíme, zasloužil by si ho! (únor 2015):

Lumpík Bubula se nám odstěhoval do Polska! Na snímku s krásně střapatým kamarádem Derpem :-) (únor 2015):

Kačka Bubula, naše krásná magpie princezna, bydlí v Ostravě, jen kousek za lesem :-). Má tam společnost více morčátek, na snímku s její novou ochránkyní (prosinec 2014):

Fanta Bubula se odstěhovala do Brna k sympatické mladé majitelce. Seznámila se tam s kamarádkou Kikki, snad si budou rozumět (červen 2014):

...a tady jak povyrostla a lebedí si v oblíbené hamace (červenec 2014):

Nové zprávy od majitelky: "Z včerejšího vážení jsme zjistili, že už váží 750g, takže už žádná malá myška, ale kus morčátka :D :). Se spolubydlící Kikki jsou nerozlučné kamarádky, i když Fantička má občas navrch a Kikki se vedle ní zklidnila. Rozhodně je úžasná, neustále veselá, poskakující a taky pěkně upovídaná :)." (říjen 2014):

A tady jsou první Vánoce Fantičky v novém domově, už je z ní velká slečna a s Kikki dostaly krásný dárek" (prosinec 2014):

Háta Bubula a Iška Bubula bydlí společně tady nedaleko v Ostravě. Jsem moc ráda, že holčičky šly spolu, dokonce už mají jednu čtyřletou střapatou kamarádku Pacinku - ta je na posledním snímku. Hátička byla přejmenovaná na Hrozinku. (září 2014):

(říjen 2014):

Gufík Bubula odcestoval do Prahy, lépe řečeno jeho milí noví majitelé si sem pro něj až z Prahy přijeli. Doma na něj čekal starší sameček Bulvík - Gufík se k němu hned při prvním setkání tulil a věřím, že z kluků budou nerozluční kamarádi (červenec 2014):

Eman Bubula našel domov v CHS Pearl Moon, kde chovají mimo jiné i teddíky v magpie kresbě. Tady je jeho první fotka z nového domova, když mu bylo šest týdnů (duben 2014):

Elza Bubula a Emča Bubula bydlí společně v Olomouci u sympatické rodiny s dvěma malými dětmi. Rychle se prý ochočily a dělají velkou radost. (květen 2014):

Disko Bubula - překřtěný na Tedíka :-) dělá radost své rodině ve Frýdlantě p.R. Krásně roste, kvíká na pozdrav, má rád mazlení a v jídle je vybíravý - a v létě bude mít výběh na zahradě, ten se má! (červen 2014):

Drako Bubula bydlí v Olomouci a dělá mu tam zatím společnost jiný sameček. Prý je hodný a přítulný, takže ostudu nám nedělá :-). (květen 2014):

Bráškové Bingo Bubula a Béda Bubula žijí společně ve středních Čechách. Jejich rodina si pro ně přijela až do Ostravy, což je unikátní a od začátku tak vím, že jsou v nejlepších rukách. Podle fotek se mají báječně a rostou z nich urostlí mackové :-). Bingo prý má dokonce rád drbání pod krkem, ostatní oba "protrpí". (červen 2014):

Auvajs Bubula bydlí v Rožnově u rodiny Hábových a pěkně roste (listopad 2013):

(prosinec 2013):

Anýz Bubula bydlí v Rožnově tak jako jeho bráška, pan Pšenica mi poslal fotky a video - Anýzek má staršího kamaráda a jsem si jistá, že se má výborně (říjen 2013):

(březen 2014):